Wykończenie
Pod klucz

Wykończenie mieszkań pod klucz
specjalna oferta dla Klientów Masko Invest

Cieszymy się, że w poszukiwaniu komfortowego, nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania dla siebie i swojej rodziny, Twój wybór padł na ofertę Masko Invest. Doceniając Twoje zaufanie, przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną – kompleksowe wykończenie mieszkania pod klucz, realizowane przez naszego strategicznego partnera – firmę Nova House. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę firmy Nova House.

Przestrzeń, której potrzebujesz.
Wykończenie, które zachwyca

Kupując mieszkanie w stanie deweloperskim, stajesz przed kolejnym wyzwaniem, jakim jest wykończenie wnętrz. Wspólnie z Nova House chcemy, by ten etap inwestycji był dopracowany w najdrobniejszym detalu, wolny od stresu i nie stanowił poważnego obciążenia dla Twojego budżetu.

Oferowane przez naszego partnera wykończenie mieszkań to usługa, która obejmuje:

Dlaczego warto wybrać wykończenie mieszkania pod klucz od Nova House?

Dzięki naszej ścisłej współpracy z Nova House, masz pewność, że stworzony dla Ciebie projekt aranżacji uwzględni dokładną specyfikę Twojego mieszkania. Doskonała znajomość naszych inwestycji pozwala specjalistom od wykończenia mieszkań tworzyć funkcjonalne, kompleksowe oraz precyzyjnie dopasowane do potrzeb inwestorów koncepcje. Atrakcyjne pakiety usług pozwolą Ci dopasować zakres oraz standard prac do własnych preferencji.

Wybierz swój styl i mieszkaj tak, jak lubisz!

To nie koniec. Architekci z Nova House zaprojektują dla Ciebie dokładnie takie wykończenie mieszkania pod klucz, o jakim marzysz – w dowolnie wybranym przez Ciebie stylu!

Nowoczesna aranżacja

Minimalistyczne dekoracje, ponadczasowa elegancja, uniwersalna paleta kolorów i dbałość o każdy detal – współczesne aranżacje wnętrz to sprawdzona propozycja dla nowoczesnego budownictwa.

Mieszkanie w stylu Glamour

Jeśli lubisz błysk, luksus i szykowne wystroje, wykończenie wnętrz w stylu Glamour to oferta właśnie dla Ciebie. Jaskrawe kolory, eleganckie i wytworne dekoracje z pewnością wzbudzą zachwyt wśród domowników i gości.

Wnętrza w industrialnej stylistyce

Cenisz sobie nowoczesność i wysoką jakość? W takim razie nasze uniwersalne, symetryczne i dopracowane w każdym szczególe projekty industrialnych aranżacji z pewnością przypadną Ci do gustu.

Skandynawska harmonia

Naturalny charakter skandynawskich aranżacji oraz ich ciepła, pastelowa kolorystyka, niezmiennie znajdują swoich miłośników, wybierających wykończenie mieszkań właśnie w tym stylu.

Kompleksowe wykończenie wnętrz
zaufaj profesjonalistom

Już teraz możesz zobaczyć pokazowe mieszkanie, kompleksowo wykończone przez Nova House. Znajdź inspirację, sprawdź jakość wykonania i zleć wykończenie mieszkania pod klucz ekspertom. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak niewiele dzieli Cię od własnego, skrojonego na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań projektu aranżacji wnętrz!