WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA

W Masko Invest wszystkie przedsięwzięcia prowadzimy w taki sposób, by zaspokajać indywidualne potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nie tylko korzystamy z wysokiej klasy materiałów oraz nowoczesnych technologii, ale także współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami, do których zaliczają się m.in.: markety i hurtownie budowlane, biura projektowe czy pracownie aranżacji wnętrz. To znane, cenione na rynku marki.

Wśród naszych partnerów znajdują się również firmy, zajmujące się dostawą oraz montażem np.: nowoczesnych systemów grzewczych, fotowoltaiki, klimatyzacji. Dzięki temu nasza oferta jest kompleksowa. Wspieramy klientów na każdym etapie prowadzonej inwestycji – od prezentacji danej nieruchomości, aż po wprowadzenie do wymarzonego domu czy mieszkania.

Atrakcyjne rabaty na zakupy materiałów wykończeniowych i wyposażenia

Współpraca z renomowanymi firmami oznacza szereg udogodnień, bardzo przydatnych naszym klientom na etapie wykańczania oraz urządzania zakupionej nieruchomości. Mogą oni wykorzystać m.in. atrakcyjne rabaty na zakupy materiałów, takich jak: farby, płytki ceramiczne, panele podłogowe, kafelki łazienkowe czy listwy przypodłogowe. W ofercie nie zabraknie również elementów wyposażenia łazienki, kuchni, sypialni i pokoju dziennego. Bardzo często zniżki można otrzymać na np. meble oraz dekoracyjne lub praktyczne dodatki do wnętrz.

Współpraca Masko Invest z popularnymi markami to kilka korzyści dla klientów. Przede wszystkim dzięki temu można wygodnie i szybko zdobyć wszystkie niezbędne materiały do wykończenia zakupionej nieruchomości. Nie trzeba samodzielnie szukać zaufanych firm, które dostarczą wybrane produkty. Chętnie wskazujemy klientom sprawdzonych partnerów. Bardzo istotna jest również wspomniana oszczędność. Rabaty na zakupy elementów wyposażenia często sięgają naprawdę wysokich kwot, dzięki czemu można pozwolić sobie np. na meble czy dodatki lepszej klasy lub zakupić produkty, które wcześniej nie mieściły się w budżecie.